MOGUNTIA komanda
darbojas jau vairāk kā 100 gadus!

MOGUNTIA — viena no vecākajām un lielākām garšvielu ražotājām Eiropā. Šim nosaukumam ir vēsturiska nozīme. Moguntlacum — tā sauca romiešu nometni Mainz, upes grīvā Vācijā. Šīs nometnes iedzīvotāji iesāka garšvielu tirdzniecību vietējiem iedzīvotājiem.

Firmas vēsture ir bagāta ar dažādiem atklājumiem, iecerēm un jaunumiem, kurām bija liela ietekme tirgus attīstībai. Firmas MOGUNTIA dibinātājs bija miesnieks Friedrich Buchholz, kuram bija brīnumaini vienkāršas, bet geniālas idejas garšvielu maisījumu receptūru izveidē desu izstrādājumu ražošanai. Jau 1903 g. bija daudz originālu ideju, tādēļ tika izveidota jauna ražošanas nozare.

moguntia_sekmes_istorija

1895 g. p. Friedrich Buchholz ierosina ideju par garšvielu maisījumu ieviešanu, piemērotu receptūrās desu ražošanai un ražošanas standartizāciju. Šī vienkāršā ideja izveidoja īstu revolūciju desu ražošanā.
1903 g. p. Friedrich Buchholz Friedrich Buchholz izveido uzņēmumu Mainz (Vācijā) garšvielu ražošanai. Šis datums ir oficiāls MOGUNTIA vēstures pirmsākums.
1948 g. Patentēta fosfātu izmantošana gaļas pārstrādē.
1949 g. Ražošanā ieviesta askorbīnskābes izmantošana, nedaudz vēlāk izveidots FARBFEST® krāsas pastiprinātājs.
1991 g. Sukuriamas BINDUS® – patentēta pārtikas piedeva gaļas produktiem bez fosfātiem
citrātiem.
2001 g. Austrijā iesāka darbu modernākā Europā „MOGUNTIA” garšvielu ražošanas rūpnica – “НAYA Lebensmittelerzeuqunqs GmbH”.

Moguntia sekmīgi darbojas arī tālāk…