Tehnoloģiskās konsultācijas

UAB Moguntia Baltija komanda ir pieredzējusi, radoša, uzticama un entuziasma pilna. Uzņēmuma tehnologi pastāvīgi pilnveidojas starptautiskos semināros un piedalās ražotāju un partneru darba grupās.

Cieša sadarbība ar klientiem mūs mudina pastāvīgi pilnveidoties. Katra klienta detalizēta vajadzību izpēte mūs mudina meklēt jaunas garšas, progresīvus tehnoloģiskos risinājumus, efektīvas ražošanas metodes. Mūsu tehnologi veic tehnoloģiskās konsultācijas, palīdz sastādīt gaļas produktu receptes, dalās savā pieredzē, organizējot tehnologu tematisko tikšanos – seminārus.

Trešās darbības desmitgade Baltijas valstīs ir ļāvusi mums saprast un sajust pārtikas produktu garšas, krāsas un struktūras individuālās tendences katrā valstī. Tāpēc mēs esam kompetenti ieteikt un sastādīt receptes Jūsu tirgus produktiem.

Ja vēlaties saņemt padomu vai rodas kādas problēmas, sazinieties ar mums – mēs palīdzēsim Jums atrast risinājumu! MOGUNTIA – ir veiksmes garša!

Preču piegāde

UAB Moguntia Baltija lielākā daļa piedāvātās produkcijas ir noliktavā Lietuvā, tāpēc piegāde tiek organizēta ļoti ātri. Sadarbībā ar uzticamiem loģistikas partneriem mēs piegādājam preces jebkurā vietā Lietuvā 1-2 darba dienu laikā, Latvijā un Igaunijā 2-3 darba dienu laikā.

Ārvalstu komersanta Slēgta akciju sabiedrība „Moguntia Baltija“
pārstāvniecība